Uued autod

Sul on võimalik leida oma vajadustele sobiv sõidu- ja tarbesõiduauto.

 

Møller Auto on uhkusega Baltikumi populaarseimate automarkide edasimüüja. See tõestab Eesti autoomanike usaldust Volkswageni ja Škoda kaubamärgi suhtes. See tõestab ka seda, et suudame rahuldada peaaegu igasuguse autodega seotud vajaduse. Ükskõik kas otsid pereautot, praktilist linnaautot või väärikamat äriautot - meie esindustest leiad konkurentsivõimelised mudelid.

 

Sinu jaoks õige auto 
Møller Auto soovib, et leiaksid just enda vajadustele vastava auto. Esiteks soovitame Sul läbi mõelda, milleks autot kasutama hakkad, ning seejärel vaadata üle meie pakutavad mudelid. Ent auto ostmiseks on vaja muudki kui ratsionaalsust ja mõistlikkust, enamik meist kuulab otsuse tegemisel ka oma südamehäält. Auto peab tekitama meis õige tunde. Møller Auto pakub autosid, mis kõnetavad nii Sinu mõistuse häält kui südant.

 

Broneeri proovisõit

Autot ostma hakates soovitame Sul kindlasti proovisõidule tulla. Kõikides Møller Auto esindustes on lai valik proovisõiduautosid. Nii koged omal nahal, kas valitud auto ikka on see õige.

 

Ettevõtteauto
Meie ettevõtteautode mudelid ja lahendused on teinud Møller Autost pidevalt huvipakkuva partneri nii era- kui ka avaliku sektori jaoks. Iga ettevõtte vajadused on erinevad, seega kohandame lahenduse just Sinu vajadustele vastavaks. Meie eelis on lai tootevalik alates väikestest sõiduautodest kuni tarbesõidukiteni. Pakume mõistlikku finantseerimist ja kindlustust. Võtke ühendust edasimüüjaga ja me aitame teid kõiges, mis seotud ettevõtteautodega.