Ettevõttest

Norra automüügiettevõte MøllerGruppen on Põhjamaades tegutsenud juba alates 1936. aastast, olles piirkonnas suurima valdkondliku kogemusega ettevõte. MøllerGruppen tegeleb Volkswagenite, Škodade ja Audide impordi, jaemüügi, hoolduse ja finantseerimisega, samuti kinnisvaraarenduse ja –haldusega. MøllerGruppen’i poolt esindatav tootevalik on laiahaardeline, keskkonnasõbralik ja selgelt tulevikku vaatav. Ettevõtete grupis töötab kokku 2090 inimest viies riigis. Meie ühine ettevõttekultuur rajaneb põhiväärtustel AUS JA USALDUSVÄÄRNE - ALGATUSVÕIMELINE - HOOLIV - ARUSAADAV.

 

Tänasel päeval annab MøllerGruppen Baltikumis tööd ligi viiesajale inimesele. Møller Auto Balticul on ühtne ja tugev diilervõrgustik – Baltikumis on 14 edasimüüjat, neist viis Eestis: kaks Tallinnas, üks Pärnus, Jõhvis ja Viljandis.

 

Kui teil on meile tagasisidet, küsimusi või ettepanekuid, võtke palun meiega ühendust e-posti teel: info@moller.ee

 

MøllerGruppeni koostöö SOS Lastekülaga

 

Laste õiguste konventsioon ütleb, et lapse isiksuse täielikuks ja harmooniliseks arenguks peab laps kasvama perekonna keskel õnne, armastuse ning üksteisemõistmise õhkkonnas. See on olnud SOS Lasteküla tegutsemise aluseks juba üle 60 aasta. SOS Lasteküla pakub perepõhist asenduskodu vanemliku hoolitsuseta lastele, et nad saaksid üles kasvada vanemliku hoole, armastuse ja turvatunde keskkonnas. Lapsed elavad SOS Lastekülas väikeste perekondadena ja iga pere eest hoolitsevad SOS perevanemad.

 

3. juunil 2013 sõlmis MøllerGruppen koostöölepingu SOS Lasteküla Ühinguga Baltikumis ning MøllerGruppen on sellest ajast SOS Lasteküla üks peasponsoreid Eestis, Lätis, Leedus. Lisaks Balti riikidele teeme koostööd SOS Lasteküla Ühinguga Norras ja Rootsis.

 

Eestis on 2017. aastal fookuses Keila ja Tallinna noortekodu noorte toetamine erinevate tegevuste kaudu, et aidata kaasa nende eduka iseseiva elu alustamisele.

 

Lisaks toetab MøllerGruppen SOS Lasteküla annetuskeskkonda.

Kutsume kõiki ettevõtteid ja eraisikuid üles tegema heategevuslikku kingitust, mis loob lastele parema tuleviku. Kingituse tegemine on imelihtne ning vastu saate ilusa kaardi, mida kolleegidele, sõpradele või koostööpartneritele edasi jagada.

 

Kingi heategu ja toeta abivajavaid lapsi!